Співачка Адель з’явилась у сукні дизайнерки з Бурштина вартістю 790 євро

Англійська співачка Адель отримала нагороду BRIT Awards у сукні українського бренду Marianna Senchina, який запустили дві прикарпатки.

10 Лютого,
2022,
11:30
Прикарпаття

Переглядів: 1089


Співачка придбала сукню на італійському сайті

8 лютого e Лондоні Адель відвідала церемонію премії BRIT Awards, де отримала три нагороди, інформує “ГК”.

Співачка змінила декілька луків, зокрема від Valentino i Armani Prive, а от за нагородою “Альбом року” вона піднялася в сукні від українського бренду Marianna Senchina.

Як розповіла дизайнерка із Бурштина Мар’яна Сенчина, про те, що Адель планує одягти сукню на церемонію, сестри не знали. Виявляється, що Адель придбала її на сайті італійського LuisaViaRoma набагато раніше цього заходу. Раніше вона з’являлася вже у цій сукні, але це було сімейне свято, тому не було стільки якісного контенту.

“Це неможливо передати словами, радість, гордість, захоплення і здивування, тому що ніколи не знаєш коли й що вистрілить. Ти можеш відправляти безмежну кількість подарунків для примірок зіркам, отримувати від них новини про те, що щось не підійшло, але в один день зірка такого рівня як Адель, може просто купити сукню, що сподобалася, в онлайн магазині й одягти її на премію BRIT Awards”, — ділиться Мар’яна.

Вона наголошує, що за появою Адель у їхній сукні на такому значущому заході — дуже велика праця команди, безліч спроб та велика фортуна.

Сукню виконали з оксамиту, її вартість — 790€.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни