Спікер Зеленського спростував інформацію ЗМІ про те, що президент “підтвердив втрату Бахмута” – Новини України

Спікер Зеленського спростував інформацію ЗМІ про те, що президент "підтвердив втрату Бахмута" - Новини України

Фото: REUTERS

Під час спілкування із журналістами президент Володимир Зеленський заперечував, що російські війська захопили Бахмут. Про це заявив у своєму Фейсбуці речник глави держави Сергій Никифоров.

– Щодо відповіді президента України на питання про Бахмут. Президент заперечував взяття Бахмута, – написав Никифоров.

Також спікер Зеленського дослівно навів частину діалогу президента із журналістами. За його словами, представники ЗМІ запитали: “Росіяни сказали, що взяли Бахмут”. У відповідь глава держави заявив: “Я думаю, ні”.

На полях саміту “Великої сімки”, що проходить у японській Хіросімі, іноземні журналісти поспілкувалися з президентом Володимиром Зеленським. ЗМІ заявили, що глава держави нібито підтвердив втрату Бахмута і заявив, що “на сьогодні Бахмут лише у наших серцях”.

Напередодні глава ПВК “Вагнер” оголосив про нібито “повне захоплення Бахмута”. Пізніше цю інформацію підтвердили до Міноборони РФ. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр спростувала заяви росіян і запевнила, що частина Бахмута залишається під контролем наших воїнів. Чиновниця наголосила, що ситуація зараз у місті критична і там тривають запеклі бої, але наші захисники присутні у Бахмуті.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни