Спецслужби повідомили про підозру 27 “депутатам народної ради ЛНР” – Новини України

Спецслужби повідомили про підозру 27 "депутатам народної ради ЛНР" - Новини України

Фото: т.ме/СБУкр

Співробітники СБУ викрили та повідомили про підозру 27 так званим “депутатам народної ради ЛНР”. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

– Внаслідок слідчих дій 27 “депутатам народної ради” терористичної організації “ЛНР” повідомлено про підозру у злочинах проти України. У вересні минулого року вони проголосували за так званий “закон про референдум щодо входження до складу Росії на правах суб’єкта РФ”, – розповіли силовики.

Після цього “чиновники” публічно закликали місцевих мешканців до участі у фейковому плебісциті. Зокрема, за даними слідства, у колабораційній діяльності підозрюється “депутат” кількох “скликань”, який водночас є керівником створеної агресором “федерації профспілок ЛНР”.

– За вказівкою Москви він зобов’язував голів профспілкових організацій агітувати робітничих місцевих підприємств за підтримку “приєднання” регіону до складу Росії, – додали СБУ. – Ще одна зловмисниця координувала роботу незаконних “виборчкомів” у захоплених містах Антрацитівського району Луганської області. Крім того, вона особисто закликала місцевих жителів взяти участь у “референдумі” та проголосувати на користь Кремля.

Цим та іншим фігурантам слідчі Служби безпеки повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – зазіхання на територіальну цілісність та колабораційну діяльність.

Загалом СБУ встановила особи вже понад 90 організаторів “референдуму” у Луганській області. Наразі зловмисники перебувають на тимчасово окупованій частині сходу України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни