Спецпідрозділ “Kraken” заявив про знищення вежі спостереження в Росії

Спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони “Kraken” заявив, що за допомогою дрона-камікадзе знищив автономну вежу спостереження “Гренадер” у Брянській області Росії. 06 Березня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 419 Силами розвідки спецпідрозділу “Kraken” за допомогою дрона-камікадзе знищено автономну вежу спостереження Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Спецпідрозділ оприлюднив відео операції. З нього видно, що вежу було знищено з другої спроби, пише “Українська правда”.

Водночас підрозділ не повідомляє, коли це сталося.

 Силами розвідки спецпідрозділу “Kraken” за допомогою дрона-камікадзе знищено автономну вежу спостереження “Гренадер” у Брянській області.

Передісторія:

  • Вранці 2 березня губернатор Брянської області РФ, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито проникла українська ДРГ, нібито схопила в заручники мирних жителів і нібито обстріляла автомобіль. Цю інформацію швидко підхопили пропагандистські ЗМІ, але вони публікували дуже суперечливі дані. 
  • Водночас українські прикордонники повідомили, що ситуація на кордоні з Росією є контрольованою, а інформація про якусь “українську ДРГ” на території РФ є інформаційною провокацією агресора.
  • Пізніше так званий “Русский добровольческий корпус” заявив, що не “українська ДРГ”, а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.
  • Командир “Русского добровольческого корпуса” Денис Нікітін заявив, що влада України знала про операцію РДК в Брянській області.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни