Сосиски: німецький делікатес з доставкою – Новини Галича

Дізнайтесь більше про улюблений м’ясний смаколик та де його краще придбати.

Сосиски – така собі міні-версія ковбаски, яку можна і в окріп, і на сковорідку, і в духовку, і навіть на гриль! Та й у сирому вигляді сосиски цілком готові до споживання. Якщо ви справжній фанат та шанувальник сосисок – цей матеріал для вас. Ви не тільки дізнаєтесь цікаві факти та важливі моменти у виборі сосисок, але й  як зробити так, щоб цей делікатес ніколи не закінчувався у вашому холодильнику.

Кому спало на думку зробити сосиски?

Винахідником сосисок вважається німецький м’ясник Йоган Ланер. Проте він якийсь час проживав у Франкфурт-на-Майні, пізніше у Відні. Тому австрійці та німці досі розбираються, де ж батьківщина сосиски – у Німеччині чи Австрії. Проте слово «сосиски» походить з французької мови, а в перекладі означає «ковбаса». Ось так цікавий збіг обставин зробив цей продукт практично міжнародним. Сосиски люблять у багатьох країнах, а американці пішли далі і вирішили замість франкфуртських ковбасок класти в булку молочну сосиску, отримавши неповторний, але такий впізнаваний у всьому світі хот-дог.

сосиски

Які види сосисок існують?

Сьогодні на прилавках магазинів можна зустріти різні види сосисок:

 1. Короткі та товсті сосиски називають сардельками, для їх виробництва використовують яловичину чи свинину.
 2. Сардельки, до яких додані шматочки шпику називаються «шпикачки». Відмінність звичайних сардельок від шпикачок приблизно така ж, як у докторської ковбаси від любительської, тільки якщо у ковбас – це сорти, то у випадку з сардельками – це просто види.

На замітку! Винахідливі чехи маринують шпикачки в соусі з оцту, цибулі та перцю, потім їх складають у банки та їдять або прикрашають ними барні стійки.

 1. Мюнхенські. Це відомі сосиски білого кольору.
 2. Франкфуртські сосиски трохи копчені.
 3. Мисливські сосиски коптять вже сильніше.
 4. Також існують дієтичні курячі сосиски.
 5. Нерідко зустрічаються у продажу види з шинкою – шинкові.
 6. Молочні – улюблені дитячі сосиски (щоправда, молоко в них зазвичай порошкове).
 7. Дещо відрізняються від молочних вершкові – у них використовують порошкові вершки.
 8. З сиром. Який тільки сир не додають у сосиски – моцареллу, сулугуні, тверді сири та не тільки. Під час приготування сосисок сир розтоплюється і це подвійне задоволення!
 9. Також зустрічаються сосиски зі спеціями, наприклад, із зернами гірчиці.

Ще існують виробники, які називають сосиски власними назвами – на честь свого бренду чи населеного пункту, де їх виробляють, наприклад, салтівські. Нерідко сосиски іменуються просто на честь міста, наприклад, київські чи кіровоградські. У будь-якому випадку, сортів та різновидів достатньо, щоб серед них обрати найулюбленіші сосиски на сайті https://turbo.ua/category/sosysky.

сосиски

Чи варто замовляти сосиски з доставкою?

Звісно ж, варто! Зі зручними сервісами доставки можна забути про пошуки улюблених та необхідних продуктів у торговельних залах. Переваги доставки сосисок:

  • Якщо ви працюєте вдома, ви точно знаєте ціну свого часу. Витративши годину на похід у магазин, ви втратите більше, аніж змогли б заробити. В цьому випадку, краще, щоб сосиски потрапили у холодильник завдяки кур’єру.
  • Якщо ви їдете з роботи в годину пік і згадали, що вдома немає сосисок, то набагато зручніше зробити замовлення у додатку, ніж стояти в пробці, шукати місце на парковці біля супермаркету, а потім ще й стояти в черзі.
  • Якщо ви мама, то напевно знаєте, що похід у магазин за сосисками обов’язково спричиняє додаткові витрати – дитина попросить купити шоколадку або іграшку, тому на сосисках доведеться економити, а не хотілося б. Та й вільний час краще присвяти собі, а не мандрам магазинами. Тому щоб у дітей завжди були свіжі сосиски на обід, кур’єрська доставка не завадить.

  Де замовляти сосиски?

  Сьогодні існує безліч варіантів, починаючи від сервісів доставки страв з ресторанів (але тоді доведеться доплачувати за те, що сосиски приготують) до доставки службами супермаркетів (є ймовірність, що доведеться довше чекати замовлення). Тому золота середина – сервіси з доставки продуктів, наприклад, TURBO.UA. Це швидка доставка будь-яких продуктів за 15 хвилин із власних дарксторів.

  сосиски

  Даркстори – це спеціальні магазини, в яких немає інших покупців, любителів перекладати товари з полиці на полицю та черг. Кур’єр вибере все найкраще та свіже та привезе за вашою адресою до одного з районів Києва:

  • Дарницький.
  • Дніпровський.
  • Подільський.
  • Голосіївський.
  • Печерський.

  У TURBO.UA хоч і не цілодобова доставка, а з 8.00 до 20.00, але щоденність та швидкість – те, що найважливіше для зайнятої людини.

  Замовляючи сосиски з доставкою Turbo, ви можете бути впевнені, що вам привезуть:

  • Найсвіжіший товар з адекватними датами терміну придатності.
  • Сосиски у цілому пакуванні – жодних пошкоджень, переклеєних стікерів тощо.
  • Саме те, що ви замовляли, адже ви самостійно вибираєте сосиски на та інші продукти.

  Залишилось тільки перейти на сайт або завантажити застосунок, і за сосиски у вашому холодильнику відповідатиме кур’єр однієї з найкращих служб доставки в Києві.

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни