Сьогодні у Калуші працюватиме мобільна медична бригада для внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщені особи зможуть проконсультуватися з лікарем, зробити кардіограму та при потребі отримати необхідні ліки. 15 Серпня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 179 Медики пропонують безкоштовні послуги для пацієнтів. Фото: “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У Калуш завітає організація “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ” зі своєю мобільною медичною бригадою для внутрішньо переміщених осіб. Мобільна бригада буде приймати в приміщенні ГО “Чисті серця Калуш” сьогодні, 15 серпня, з 11:00. У складі команди будуть лікар загальної практики, медсестра, психолог та соціальний працівник, інформує ГО “Чисті серця Калуш”.

Лікар загальної практики буде проводити огляд пацієнтів, виписувати необхідні ліки. Також буде можливість зробити кардіограму та провести аналізи на рівень цукру. Також пацієнтам пропонують безкоштовну видачу ліків, які призначає лікар. Якщо необхідних препаратів не буде у наявності, їх привезуть на наступний візит, якщо вони є на складі.

Психолог проводитиме підтримуючі консультації як для дітей, так і для дорослих. Він працюватиме зі стресом і травмами, а також проводитиме групові зустрічі для стабілізації емоційного стану.

Соціальний працівник буде готовий допомогти визначити інші потреби людей та надати допомогу з перенаправленням в інші установи та організації. Він надасть допомогу з відновленням документів, звернень та іншого.

“Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати медичну бригаду і скористатися нашими послугами! Разом з “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ” ми працюємо над забезпеченням вашого здоров’я та благополуччя”, — зазначають у ГО “Чисті серця Калуш”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни