Сьогодні в Калуші волонтери роздали 1000 піц

3 листопада на Калущині відбулася гуманітарна акція від благодійної організації «Siobhans Trust» із Шотландії за підтримки громадської організації «Єврокарпатська ініціатива»: усіх охочих пригощали піцою. 03 Листопада, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 635 Біля п’ятого ліцею волонтери роздали близько 1000 піц, в основному — дітям та людям, які живуть в околиці

Захід відбувся у трьох локаціях – в Калуші біля п’ятого ліцею та в селах Томашівці й Ріп’янка.

«Siobhans Trust» об’єднує волонтерів з 20 країн світу, в основному — з Європи, а також з Австралії, США, Нової Зеландії.

Як повідомила «Вікнам» волонтерка ГО «Єврокарпатська ініціатива», депутатка Калуської міської ради Оксана Савчук, на Прикарпатті від травня вже відбулися акції з безплатної роздачі піци всім охочим у 150 локаціях. У тому числі такі акції неодноразово проходили у Калуші та селах Калуської громади. Аналогічні акції проводять в інших областях у тому числі й прифронтових. Зокрема волонтери вже роздавали піцу в Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Запоріжжі, Одесі.

Свою діяльність благодійна організації «Siobhans Trust» розпочала з перших днів війни: волонтери готували піцу на кордоні для українських біженців. Згодом коли потік біженців зменшився, благодійники почали їздити регіонами України та пригощати піцою охочих. Метою є позитивні емоції та підтримка українців.

Благодійники мають шість машин, на локацію виїжджають дві: холодильник з піцою, яку постачають з Італії, та машина, де готують піцу (тут є три печі з газовими балонами, столи та інше обладнання).

За словами Оксани Савчук, благодійники працюють в регіоні 4-5 днів. Зокрема до 5 листопада піцою пригощають у різних локаціях Івано-Франківської та Львівської областей. Далі — поїдуть у Запоріжжя.

Біля п’ятого ліцею волонтери роздали близько 1000 піц, в основному — дітям та людям, які живуть в околиці. Рекорд «Siobhans Trust» — понад 4 тисячі розданих за одну акцію піц — було встановлено у Запоріжжі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни