Сьогодні Прикарпаття проведе в останню путь воїнів Михайла Николаїва та Сергія Правдивого

Скорботний кортеж із тілами воїнів прибуде до Коломиї 24 лютого. Зустріч скорботного кортежу відбудеться орієнтовно об 11.00 при в’їзді в місто з боку Чернівців. 24 Лютого, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 414 Сергій родом з Енергодара Запорізької області. На війну пішову з Коломиї, куди евакуювалася його родина. Вічна слава! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

17 лютого поблизу Вугледара Донецької області загинув захисник України Сергій Правдивий. Він був стрільцем 109-ої окремої бригади територіальної оборони. Загинув, захищаючи українську землю від російських окупантів, інформують “Вікна”.

Сергій родом з Енергодара Запорізької області. Його мама, неповнолітні брат та сестра зараз живуть у Коломиї як внутрішньо переміщенні особи.

Прощання із Сергієм Правдивим розпочнеться сьогодні о 17.00 у нижній церкві Катедрального собору Преображення Христового УГКЦ.

Михайло Николаїв був родом з Малого Ключева Печеніжинської територіальної громади. Разом з рідними проживав у Коломиї.

З початку повномасштабного вторгнення РФ став на захист України. Служив стрільцем у 68 окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша.

Військовослужбовець загинув 6 лютого 2023 року в бою з російськими окупантами поблизу села Павлівка Донецької області, повідомили на Facebook-сторінці Печеніжинської громади.

Прощання із Михайлом Николаївим відбудеться в п’ятницю, 24 лютого, у його рідному селі Малому Ключеві. Зустріч в селі відбудеться в біля школи. Псалтир читатимуть о 18:00 (вул. Київська, 8).

Похорон Михайла Николаїва та Сергія Правдивого розпочнеться у суботу, 25 лютого, о 12.00 в Катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ. Поховають воїнів на Алеї Слави.

24 та 25 лютого в Коломийській громаді оголошено днями жалоби.

“Прошу кожного звернути на це увагу! Будь-які розважальні заходи слід скасувати або перенести. Ми маємо попрощатись із нашими захисниками так, як вони цього заслуговують. Ще раз висловлюю співчуття сім’ям та рідним полеглих бійців”, — йдеться в повідомленні міського голови Коломиї Богдана Станіславського.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни