Сьогодні на Прикарпатті знову анонсовані аварійні вимкнення електроенергії

Диспетчер Національної енергетичної компанії «Укренерго» попередив, що сьогодні, 31 жовтня, знову будуть впроваджені Графіки аварійних вимкнень. 31 Жовтня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 1048 Ілюстроване фото. Графіки розбиті на дні та години, але це не означає, що у вказані періоди щодня не буде світла

Уже з 7:00 Графіки вводяться для І групи. Далі — згідно з Графіками, інформує АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Щоб вимкнення не застало зненацька, жителям області рекомендують ще раз знайти, до якої групи ви належите, на стартовій сторінці сайту обленерго під кнопкою «Графік аварійних вимкнень».

Для кожної групи є свій орієнтовний час вимкнень, проте у зв’язку з нестабільною ситуацією в енергосистемі період вимкнень може змінюватись. 

Вказаний час відключень може збільшуватись до однієї години, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів  для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні, нагадують енергетики.

Графіки розбиті на дні та години, але це не означає, що у вказані періоди щодня не буде світла. Це залежить від розпорядження НЕК «Укренерго» та оперативної ситуації в енергосистемі України. Для зручності ви маєте знати можливий час вимкнення. У вказані для Вашої групи години потрібно бути готовим до того, що електроенергія може зникнути.

Сервіс, у якому в режимі реального часу буде висвітлена інформація про вимкнення та час відновлення електропостачання — за посиланням energypay.oe.if.ua або на стартовій сторінці сайту під кнопкою «Немає світла».

Також цю інформацію можна побачити у чат-боті Viber.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни