Снятинська лікарня отримала сучасний УЗД-апарат (фото) – Новини Галича

Новий сучасний апарат УЗД отримала Снятинська багатопрофільна лікарня. Це вже другий, який отримує ця лікарня протягом останніх двох місяців, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на голову ОДА Світлану Онищук.

“2 вересня ми передали лікарні також новий апарат, куплений за державні кошти. Ми спільно з моєю заступницею Людмилою Сірко та народною депутаткою Оленою Вінтоняк вручили апарат, який отримали завдяки співпраці депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами, Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Корея Дмитру Пономаренку та народному депутату України Дмитру Припутеню”, – йдеться у повідомленні.

Це обладнання використовуватиметься для діагностики в педіатрії, гінекології, а також в обстеженні серця.

Також обговорили потреби і в іншому медичному обладнанні, зокрема, сучасному мамографі. Це дасть змогу своєчасно діагностувати рак молочної залози. Щороку в нашій області виявляється 340-360 випадків цього захворювання. Тому працюватимемо над тим, щоб жителі Снятинщини мали це надзвичайно потрібне обладнання та могли вчасно виявляти небезпечну недугу на ранніх стадіях. Також у медичному закладі необхідно відремонтувати та оснастити сучасним обладнанням кабінети лора та окуліста.

Про те, що дев’ять прикарпатських лікарень отримають сучасні УЗД-апарати ми писали кілька днів тому.

  •  

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни