“Сміємось – отже, не здаємось”: як рожнятівські діти гроші збирають для армії (фото) – Новини Галича

У неділю, 13 листопада, у клубі села Камінь, що на Рожнятівщині, відбувся благодійний патріотичний квартирник “Доброго вечора, ми з України”. У заході взяли участь 25 дітей, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Відрадно, що учасницею дійства стала також вимушена переселенка, учениця 6 класу Юля Огурцова (м. Вовчанськ Харківської області).

Під гаслом “Сміємось – отже, не здаємось” учасники працювали на сцені як один механізм. А розпочався захід патріотичною піснею “Доброго вечора, ми з України”. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув на війні. Вихованці, скрипалі Рожнятівської музичної школи виконали пісню “Гей, соколи!”.

Діти пречудово зіграли театралізовані сценки “Доброволець”, “Слухаю Арестовича”, “Цікава група”, “путін у ворожки”, “Працьовиті змалечку”, “Валютчик”, “Українське сало”, розповіли історію “Пес Патрон”. Провели цікаву вікторину “Що ти знаєш про Україну?”, а всі присутні у залі глядачі, які дали правильну відповідь, отримали нагороду – шматок українського сала.

На завершення заходу всі спільно промовили молитву за мир та разом виконали Гімн “Ще не вмерла Україна”.

Зі словами подяки до присутніх звернувся староста села Дмитро Федорів, який і пригостив учасників заходу солодощами.

Під час концерту на потреби ЗСУ зібрали понад 12 тисяч гривень.

  • “Тема війни для дітей дуже вразлива, тому ми вибрали саме такий формат, – розповіла завідуюча клубом Леся Боринець. – Нам вдалося відволікти і дорослих, бо їм також нелегко в цей час, в час, коли в Україні триває війна. Нашою метою було підтримати патріотичний дух села, допомогти фінансово захисникам та єднатися заради Перемоги!”

    Мар’яна ЛОКАТИР

    Також читайте, що понад 5 млн гривень для українських військових зібрали українці з серпня по жовтень цього року під час акції “Смілива гривня”.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни