«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10 – Новини Івано-Франківська

Їдальня Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради (вул.Вовчинецька, 192В) отримала значні оновлення. В рамках «освітньої середи» до ліцею завітали міський голова Руслан Марцінків, заступниця міського голови з освітніх питань Вікторія Дротянко, директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук та депутати міської ради Віктор Синишин і Уляна Павликівська.

Загалом у Ліцеї навчаються 1506 учнів, тож було важливо забезпечити кращі умови харчування, розповідає Директор ліцею №10 Руслан Куриндаш: придбали марміти, нові плитки, холодильники, посудомийну машину. Це все вдалося завдяки перемозі в державній програмі «Спроможна школа для кращих результатів», яка реалізовується у співфінансуванні з міським бюджетом (30%).

«Перемога дала нам змогу придбати нове обладнання для харчоблоку та виконати всі умови, які є, щодо харчування. Та сприяти кращому, якіснішому приготуванню їжі для ліцеїстів», – розповів директор.

Депутат Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин зауважив, що раніше харчоблок був у жахливому стані.

«Дуже багато і батьків, і учнів зверталося за новий харчоблок. Та завдяки наполегливій праці керівника цього закладу столова має такий вигляд. І знаю, що на цьому зупинятися не будуть», – заявив Віктор Синишин.

Директор підтверджує: планує і далі подаватися на проекти, що допоможуть втілити в життя позитивні зміни.

«В січні 2022 року всі навчальні заклади почали переходити на нове меню. Для цього потрібно мати і оновлені їдальні, і нове обладнання. Впродовж декілька років поступово це робимо», – ділиться заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

За її словами, в планах на цей рік – оновити їдальні в Ліцеях №28, 20, 17 та Тисменичанському ліцей, де їдальні найбільше потребують оновлення.

«Завдяки програмі «Спроможна школа» у співфінансуванні з міським бюджетом вдається реалізовувати позитивні зміни. Є ще школи, ще потребують ремонту, але відсотків на 60 шкільні їдальні в місті приведені до ладу», – розповів міський голова Руслан Марцінків, зауваживши, що міські заклади освіти і далі будуть подаватися на цю програму.

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

«СМАЧНЕНЬКІ» ЗМІНИ У ЛІЦЕЇ №10

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни