Служити та захищати: на Прикарпатті 90 курсантів склали присягу на вірність Україні. ФОТО

Новини Служити та захищати: на Прикарпатті 90 курсантів склали присягу на вірність Україні. ФОТО Вчора
Сьогодні, 14 жовтня, в День захисника та захисниць України курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка урочисто склали присягу працівника Національної поліції та отримали спеціальні жетони.

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові…» – промовили сьогодні 90 першокурсників з різних куточків України.

В урочистому заході взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко, ректор ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький, начальник Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, міський голова Руслан Марцінків, представники силових структур та правоохоронних органів, а також батьки та родичі курсантів.

У своїй промові слова привітання від Міністра внутрішніх справ України новобранцям передав його заступник Ігор Бондаренко:

«Від імені великої команди Міністерства внутрішніх справ щиро вітаємо вас із цим святом та надзвичайно важливим днем для кожного з вас. Символічно, що саме цього історичного дня – у свято Покрови Пресвятої Богородиці, в День захисників та захисниць України та День Українського козацтва – ви складаєте присягу на вірність українському народові. Промовляючи слово “Присягаю”, Ви робите один із найбільш важливих кроків у житті, після якого ваш шлях не буде простим, але точно буде цікавим. Сьогоднішня подія – це початок професійного періоду у вашому житті, періоду нових знань, можливостей, набуття зрілості, усвідомлення відповідальності перед державою, людьми, близькими та рідними, перед самими собою. Ми пишаємося, що в цей непростий воєнний час ви обрали професію правоохоронця, захисника, служителя закону. Віримо, що ви віддано та сумлінно служитимете українському народові та українській державі, плекатимете в собі кращі людські риси, будете гідно нести звання курсанта та станете прикладом професійної майстерності. Нехай провідниками вашого життя завжди будуть любов до України, вірність присязі, чесність, людяність, справедливість і закон. Бажаємо бути Вам духовно сильними та стійкими, постійно підвищувати свій рівень професіоналізму, фізичної підготовки та витривалості. Зичимо вам перемоги, миру, добра, міцного здоров’я, старанності в навчанні, наполегливості у досягненні поставленої мети. Слава Україні!»

Від імені Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського Ігор Бондаренко вручив нагрудні знаки та подяками кращим працівникам навчального закладу, співробітникам прикарпатської поліції, рятувальникам, прикордонникам, міграційникам та співробітникам Головного сервісного центру МВС.

З початком нового етапу життя першокурсників привітав ректор університету Віталій Комарницький: «Дякую, що ви обрали саме наш університет. Успіхів вам, здоров’я, сил та натхнення! Впевнено прямуйте до нових звершень та перемог!»

Опісля у супроводі оркестру курсанти пройшли урочистим маршем.

Ми щиро бажаємо курсантам реалізувати всі свої можливості, втілити у добрі справи ентузіазм і юнацький запал, служити на славу Україні та виконувати священний обов’язок – захист Батьківщини й миру.
 

Поліція Івано-Франківської області

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни