Слуга народу ініціюватиме присвоєння розстріляному бійцю звання Героя України – Новини України

Слуга народу ініціюватиме присвоєння розстріляному бійцю звання Героя України - Новини України

“Слуга народу” ініціюватиме присвоєння розстріляному військовослужбовцю звання Героя України. Про це заявив голова фракції Давид Арахамія.

– Також після встановлення всіх обставин та ідентифікації загиблого, фракція має намір направити Президенту України Володимиру Зеленському звернення з проханням присвоїти воїну звання Героя України (посмертно). Його подвиг є виразом незламності народу й українського війська, – написав він у своєму телеграм-каналі.

“Слуга народу” закликала світову спільноту, парламенти, уряди та міжнародні організації покарати Росію і її керівництво за воєнні злочини, злочини проти людяності й акти геноциду, вчинені проти українського народу.

6 березня у соціальних мережах зʼявилося відео на якому чоловіка у формі ЗСУ розстрілюють після слів «Слава Україні!». Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна знайде вбивць – юридично або зброєю. Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив, що відкрито кримінальне провадження за статтею про порушення законів та звичаїв війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни