Словаччина вже передала всі винищувачі МіГ-29 Україні

Після чотирьох одиниць, які переправили повітрям українські пілоти в березні цього року, інші 9 одиниць також були успішно передані українським силам. 18 Квітня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 323 Літаки МіГ-29 є суттєвою опорою для України в її захисті від російської військової агресії та у захисті людських життів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Словаччина вже передала Україні всі 13 попередньо визначених винищувачів МіГ-29.

Після чотирьох одиниць, які переправили повітрям українські пілоти в березні цього року, інші 9 одиниць також були успішно передані українським силам, повідомляють “Вікна” з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

“Ця передача була здійснена наземним шляхом з огляду на найбільш можливу безпеку, знову ж таки величезна подяка всім залученим компонентам, тому що в таких випадках це справді важлива та складна логістична операція», — підкреслив міністр оборони Словацької Республіки Ярослав Надь.

Водночас він нагадав, що літаки МіГ-29 є суттєвою опорою для України в її захисті від російської військової агресії та у захисті людських життів. «До того ж, на відміну від нашого сусіда, ці літаки були для нас непридатні. Ми правильно робимо”, – сказав міністр.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни