22 вересня на Франківщині пройде благодійний велопробіг “Слідами Галицької Трансверсальної залізниці” – від Хриплина до села Нижнів. На заході збиратимуть гроші для воїнів 78 батальйону.
Про це повідомляє “Галка” з посиланням на сюжет «Галичини».
Учасники змагань подолають 34 кілометри. Організатори збиратимуть на заході кошти на потреби 78 батальйону та хочуть привернути увагу до важливості відновлення залізничного сполучення між Тернополем та Франківщиною.
Організатор заходу Дмитро Ромашин акцентує увагу на тому, що відновлення цього залізничного сполучення значно розширить спроможності Прикарпаття та підвищить обороноздатність країни.
“Колись Галицька Трансверсальна залізниця була тим мостом, що з’єднував західну Україну з Європою. Люди могли подорожувати з Тернополя до Варшави, Відня, Парижа і далі. Ми віримо, що зміни настануть, і рано чи пізно залізниця буде відновлена, а наш регіон — Прикарпаття — потужно розвиватиметься”, — зазначив Дмитро Ромашин.
Популяризація здорового способу життя, допомога ЗСУ та відновлення залізничного сполучення між Тернопільщиною та Івано-Франківщиною — це головні цілі заходу.
“Привернення уваги до того, що існувала Галицька Трансверсальна залізниця, має значення не лише для сполучення між двома областями, але й як сполучення, що паралельно пішло на Львів. У цьому є перевага нашої області, яка може долучитися до значно ширшого євроінтеграційного процесу та сприяти підвищенню мобільності”, — поділився ректор університету нафти і газу Ігор Чудик.
Організатори заходу наголошують, що Україні потрібно відійти від колій радянського зразка та перейти на європейські.
Стартує велопробіг 22 вересня у селі Хриплин (вул. Пресмашівська, 6А) о 10 ранку, звідки учасники прямуватимуть до села Нижнів, памʼятного знаку Галицькій залізниці на Дністрі.
Зареєструватися на велопробіг можна за цим посиланням – https://docs.google.com
Вартість участі – 400 грн.
Детальніше у сюжеті:
Читайте також: Помазані нафтою і почастовані піцою: в університеті нафти і газу першокурсників посвятили в студенти (ФОТО)
Теги: Ігор Чудик, Дмитро Ромашин