Скороходка Юлія Луцька з Боднарова — срібна призерка чемпіонату України

В Івано-Франківську на сертифікованій трасі WA відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та спортсменів різних вікових груп, в рамках якого також було проведено ХХVI Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». 17 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 300 Юлія Луцька посіла друге місце на дистанції 10 км, встановивши новий особистий рекорд. Фото: Тарас Майстришин

У змаганнях взяли участь близько ста атлетів з Івано-Франківщини, Сумщини, Київщини, Львівщини, Житомирщини, Хмельниччини, Волині, Тернопільської, Чернігівської та Дніпропетровської областей. Вони розіграли 14 комплектів нагород чемпіонату та 6 комплектів медалей Кубка «Вечірній Івано-Франківськ», інформує “Нафтохімік”.

Вдало виступила на чемпіонаті України в категорії юніорки U-20 вихованка ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради 18-річна Юлія Луцька з Боднарова, яка сьогодні є студенткою ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання і спорту України Національного університету фізичного виховання і спорту України» та спортивною ходьбою займається під керівництвом тренерів Христини Юдкіної й Сергія Новака. Наша землячка посіла друге місце на дистанції 10 км, встановивши на ній новий особистий рекорд. Тепер найкращим результатом Юлії на цій дистанції є 51 хв. 40 сек. Швидше за неї пройшла 10 км лише Валерія Шоломіцька з Волинської області, яка на цих змаганнях представляла Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики.

У спортивній ходьбі на 35 км серед чоловіків відзначився 28-річний івано-франківський атлет Валерій Літанюк, з яким теж працюють тренери Христина Юдкіна й Сергій Новак. Він став чемпіоном України на цій дистанції з кращим особистим результатом – 2 год. 35 хв. 39 сек. А серед жінок перемогу в спортивній ходьбі на 35 км святкувала київська скороходка Аліна Цвіль.

На дистанції 20 км звання чемпіонів України здобули волинянин Віктор Шумік і львів’янка Ірина Коваль.

Серед юніорів U-20 і юнаків U-18, які долали 10-кілометрову дистанцію, першими фінішували відповідно Микола Рущак з Сумщини й волинянин Едуард Муравський.

Дівчата до 18 років йшли дистанцію 5 км. На ній найшвидшою виявилася вихованка Любешівської ДЮСШ Волинської області Оксана Лук’янович.

Юнаки та дівчата двох наймолодших вікових груп та чоловіки й жінки ветеранської категорії змагалися на дистанції 2 км, на якій непогано виступили й скороходи з Івано-Франківщини. У суперництві з юнаками U-14 друге місце посів вихованець Рожнятівської ДЮСШ Артур Дубина. А серед ветеранів відзначилися 75-річний Василь Кричун, який здобув «бронзу», і 56-річна Світлана Зволінська, яка на дистанції змагалася з двома суперницями й прийшла до фінішу першою.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни