Складно переїжджати туди, де нікого не знаєш: звідки найчастіше релокують бізнес на Івано-Франківщину

Найчастіше на Івано-Франківщину релокують бізнес із Харкова, Запоріжжя, Донеччини та Луганщини.

Про це журналістці Фіртки розповіла Олександра Федорук, керівниця Івано-Франківської жіночої ділової палати та депутатка Івано-Франківської обласної ради.

«Наш проєкт «Прикарпаття – регіон для релокації» показав, що насправді область готова до прийняття релокованого бізнесу і готова надати дружню підтримку.

Про це свідчать ті зустрічі і розмови з головами територіальних громад, які відкриті до діалогу. Вони вже багато допомагали бізнесам із пошуком приміщення, поселенням працівників та іншими нюансами.

Ми також стали майданчиком й для знайомства тих людей, які релокували бізнес на Прикарпаття з одного регіону. Тепер вони одне з одним ближче познайомились. Це плюс, бо вони обоє в однаковій ситуації опинилися і можуть підтримувати одне одного, як ніхто інший», – каже Олександра Федорук.

З її слів, представники релокованого бізнесу стверджують, що дуже складно переїжджати на нове місце, де ти нікого не знаєш. А такі зустрічі, які організовують на Івано-Франківщині, надихають.

«Люди розуміють, що в них є підтримка. Так їм легше прийняти рішення про релокацію», – наголошує депутатка обласної ради.

Детальніше читайте у матеріалі: «Прикарпаття – регіон для релокації»: Олександра Федорук розповіла про Івано-Франківську жіночу ділову палату та підтримку бізнесу, який переїхав (ФОТО)

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни