Скандального суддю Тандира відсторонили від здійснення правосуддя – Новини України

Скандального суддю Тандира відсторонили від здійснення правосуддя - Новини України

Фото: dbr.gov.ua

Суддю Макарівського райсуду Олексія Тандира, який скоїв смертельну ДТП на блокпосту у Києві,   відсторонили від здійснення правосуддя. Рішення одноголосно ухвалила Вища рада правосуддя 2 червня, повідомляє Офіс генерального прокурора.

– Розглянувши подання заступника Генерального прокурора, Вища рада правосуддя надала згоду на відсторонення від здійснення правосуддя судді, який підозрюється у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння, – йдеться у повідомленні.

Олексій Тандир відсторонений до 25 липня. Таке рішення підтримали усі члени ВРП.

Близько півночі 26 травня на початку комендантської години голова Макарівського райсуду Олексій Тандир на “Лексусі” збив 23-річного нацгвардійця Вадима Бондаренка на блокпосту в Києві, коли військовий вийшов встановити інженерні загородження. За даними слідства, суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння. У загиблого солдата строкової служби залишилося троє дітей – 2-річна донька та ще двох усиновлених дітей. Його батько воює у Бахмуті, брат теж на фронті, жінка з дітьми закордоном. Судді загрожує до 10 років позбавлення волі. 28 травня суддю заарештували на два місяці без права внести заставу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни