Скандал на ЧС у Катарі: тренер збірної Камеруну побив блогера за питання про підкуп судді – Новини України

Скандал на ЧС у Катарі: тренер збірної Камеруну побив блогера за питання про підкуп судді - Новини України

Глава Федерації футболу Камеруну Самуель Ето’о побив блогера Sadouni SM після матчу Бразилія – Південна Корея. Камерунцю не сподобалося питання, яке стосувалося можливого підкупу арбітра перед кваліфікаційним матчем Алжиру та Камеруну у березні, пише видання Actu Cameroun.

– Я отримав від Самуеля Ето’о за те, що спитав його про суддю Гассама. І, присягаюсь богом, добрі люди, тут немає ніякого хайпа і ніяких спотворень – мене побили. Тема Гасами турбує багатьох. Це сказав мені: «Ви занадто дурні, щоб я розмовляв з вами». Його популярності недостатньо, він не має права піднімати руку на когось, – написав постраждалий блогер у соціальних мережах.

За даними місцевих ЗМІ, покарати можуть не тренера, а самого блогера, оскільки закон Катару забороняє фотографувати чи знімати відео у громадських місцях з метою образи. Поліція може кваліфікувати інцидент як словесну агресію проти посла ФІФА.

У блогера з нікнеймом Sadouni SM 67, 5 тис передплатників на YouTube. Після інциденту з Ето’о він залишився без камери і потиснув заяву до поліції Катару.

Збірна Камеруну вилітала з ЧС ще на стадії групового етапу, але Ето’о залишився в Катарі як почесний гість. Цього літа Самуель Ето’о отримав 22 місяці умовного тюремного терміну за те, що ухилявся від сплати податків в Іспанії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни