“Ситуація стабілізується”: яка захворюваність на Прикарпатті

Пацієнтів почали менше госпіталізовувати.

Про це під час брифінгу стосовно епідситуації, вакцинальної кампанії та карантинних обмежень на території області зазначив Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, передає Фіртка.

“Ситуація в нашій області стабілізується. Люди почали менше хворіти. Хоча загалом, хворих є досить багато – 2 807 осіб. Хочу зауважити, що буде проведена виписка пацієнтів”, – розповів Ігор Дмитренко.

Також посадовець зазначив, що в області 156 495 пацієнтів. Хворі є, ковід не проходить, тому в першу чергу, треба берегти себе та своїх близьких.

“Завантаженість ліжок досі росте, але я думаю, що цей тиждень ми заходимо на плато і виписка буде збільшуватися у порівнянні з поступленням. Забезпечення кисню – є достатнім”, – додав директор департаменту охорони здоров’я.

Тетяна Джус, заступниця гендиректора обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗу розповіла про захворюваність на Covid-19 у дітей.

“Протягом останньої доби зареєстровано 225 випадків захворювання серед дітей, з них 185 – школярі.

У межах 10-15% у нас йде щодня ріст захворюваності серед дітей”, – зауважила заступниця генерального директора.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко наголосила, що єдиним способом подолати Covid-19 – є вакцинація.

“Епідеміологічна ситуація на Прикарпатті залишається складною. За минулу добу в області зафіксовано 2 807 нових випадків захворюваності на коронавірус, одужали 437 людей, шестеро – померли внаслідок хвороби. 

З початку пандемії на Івано-Франківщині захворіли 156 495 людей, одужали – 125 431, померли 3 234. Єдиним способом побороти недугу залишається вакцинація. То ж, просимо прикарпатців імунізуватися та берегти своє здоров’я”, – наголошує посадовиця.

Дослідження: скільки доз COVID-вакцин потрібно для захисту від штаму «Omicron»

Pfizer: вірус циркулюватиме роками, але нинішня хвиля може бути останньою з обмеженнями

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни