Сирський: ЗСУ щодня просувається на Бахмутському напрямку – Новини України

Сирський: ЗСУ щодня просувається на Бахмутському напрямку - Новини України

Фото: t.me/militarymediacenter

Українські військові продовжують просуватися на Бахмутському напрямі. Наші бійці також руйнують плани ворога та завдають йому втрат на Куп’янському, а також Лиманському напрямках. Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє Telegram-канал Military Media Center.

– Весь день працював в органах управління та військових частинах, які виконують завдання на найактивніших ділянках фронту. На Бахмутському напрямку моя робота була присвячена актуальним проблемам збільшення темпів наступу, перспективам подальших дій, вирішенню проблемних питань, що заважають успішному виконанню поставлених завдань, – зазначив він.

Сирський додав, що також розглянув питання адекватного реагування на наступальні дії ворога, підвищення ефективності вогневої поразки, боротьби з дронами та забезпечення наших воїнів. Також він зустрівся із молодшими командирами, представниками сержантського корпусу Збройних Сил, вручив військовим нагороди та подарунки. За його словами, відбулася відверта розмова з усіх проблем, які потребують термінового вирішення.

Як зазначив командувач Сухопутних військ, незважаючи на активні наступальні дії ворога на Куп’янському та Лиманському напрямах, наші воїни продовжують зривати його плани та завдавати йому суттєвих втрат в особовому складі та техніці, а також зменшувати його наступальний потенціал. А на Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують проводити наступальні дії, крок за кроком, в умовах сильного опору ворога бійці звільняють територію, наголосив Сирський.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни