Сирський: ЗСУ ламає плани РФ і змушує відмовитися від просування у Бахмуті – Новини України

Сирський: ЗСУ ламає плани РФ і змушує відмовитися від просування у Бахмуті - Новини України

Фото: t.me/landforcesofukraine

Командувач Сухопутними військами генерал-полковника Олександра Сирський заявив, що сили та ресурси, залучені дляоборони Бахмута, не дають військам РФ реалізувати свій задум і змушують відмовитися від просування вперед. Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ.

– Для оборони Бахмута залучено сили та ресурси, які не дають противнику реалізувати свій задум, ламають його плани і змушують відмовитися від просування вперед”, – повідомив генерал-полковник. – Справжні герої зараз – це захисники, які на своїх плечах тримають східний фронт, і “не шкодуючи ні себе, ні ворогів завдають йому максимальних втрат.

Він зазначив, що українським військам зараз необхідно виграти час для накопичення резервів та початку весняного контрнаступу Сирський наголосив, що він уже не за горами.

Наразі Сирський знаходиться на найважливіших ділянках фронту разом зі своїми підрозділами, де українські військові дають гідну відсіч ворогові та продовжують утримувати місто. Як відзначили у Сухопутних військах, Сирський постійно тримає на контролі оперативну обстановку на фронті та вживає необхідних заходів щодо утримання Бахмута під українським контролем.

Вранці 11 березня Міністерство оборони Великобританії поінформувало, що бойовикам групи”Вагнер” вдалося захопити більшу частину східної половини Бахмуту. Тепер річка Бахмутка проходить лінією фронту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни