Сімейні свята у 2022 році: дні календаря для всіх членів сім’ї – Новини Галича

День матері, День батька, День бабусі і День дітей – кожному члену сім’ї присвячене певне свято.

Сім’я – одна з найважливіших цінностей в житті людини. Любляча родина потрібна кожній людині. У календарі є спеціальні дати, присвячені різним членам сім’ї. Такі дні – хороший привід згадати про тих, хто нам дорогий, і сказати кілька слів подяки, пише Уніан.

21 січня – День бабусі

Це свято виникло в Польщі, але швидко стало популярним у всьому світі. Як зрозуміло з назви, в цю дату прийнято вітати бабусь. Онуки приносять бабусям подарунки, допомагають літнім по дому або просто приходять в гості. Але навіть привітання телефоном буде бабусі приємно.

10 квітня – День братів і сестер

Міжнародний день братів і сестер покликаний зміцнити зв’язок між людьми, об’єднаними кровними узами. 10 квітня брати і сестри вітають один одного і дякують за підтримку і спільні веселощі.

25 квітня – День дочки

Міжнародний день дочки – не дуже популярне, але добрий і світле свято. Мами і тата в цю дату вітають своїх дочок. Батьки дякують доньці за те, що вона принесла сенс і щастя в їхнє життя.

8 травня – День матері

Найвідоміше сімейне свято відзначається в Україні у другу неділю травня. Відзначається воно широко і з великим розмахом, адже в цю дату ми шануємо маму – найріднішу і найближчу людину. У більшості країн світу День матері святкується 13 травня, а в Росії – 27 листопада.

15 травня – День сім’ї

15 світу в усьому світі відзначається спільне свято всіх сімей. Це свято засноване з метою звернути увагу суспільства до проблем всередині сім’ї. А для кожної окремої людини це хороший привід відвідати рідних.

 • 1 червня – День батьків та Міжнародний день захисту дітей

  Відразу два сімейних свята відзначають 1 червня в Україні. Батьки в цю дату піклуються про своїх дітей, дарують їм подарунки і балують. А вже дорослі діти відзначають День батьків – відвідують матір і батька.

  19 червня – День батька

  Тато – та людина, яка зрозуміє у важкій ситуації, розвеселить і навчить потрібним речам. День батька 2022 відзначається в Україні у третю неділю червня – 19 червня. З’явилося свято в США і поширилося по всьому світу. Будь-якому батькові буде приємно почути привітання в цей день.

  28 жовтня – День бабусь і дідусів

  Спільне свято бабусь і дідусів випадає на 28 жовтня. Літнім людям буде дуже приємно почути теплі слова від онуків, адже їм важливо переконатися, що їх пам’ятають і люблять.

  22 листопада – День синів

  В кінці листопада мами і тата вітають своїх синів. Народження сина – величезне щастя для батьків. Навіть дорослий юнак буде радий привітанню від мами і тата в цей день. Віруючі батьки 22 листопада читають молитву за сина.

 • Категорії: Життя, НовиниПомічено: свята, сім’я

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни