Швидкісна траса і душевна організація. Чемпіон України поділився враженнями від крос-кантрі у Калуші

Як відомо, одним із найяскравіших заходів у програмі відзначення Дня міста було “Домбровське MTB крос-кантрі-2023”, в якому взяли участь 42 учасників, серед яких — троє чемпіонів України, включно з дев’ятиразовим чемпіоном України Антоном Пустовітом. 01 Червня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 513 Титулований велокросер закликав спортсменів реєструватися на “Домбровське MTB крос-кантрі-2024” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Швидкісна траса, душевна організація, оригінальний подіум, кубки, призи, борщ, піца з мобільної пекарні… Це лише те, що швидко згадав. Буде продовження, тож рекомендую бронювати місця на наступний рік!” — поділився спогадами в соцмережі дев’ятиразовий чемпіон України і переможець “Домбровське MTB крос-кантрі-2023” Антон Пустовіт.

Якщо ви коли-небудь організовували змагання, то знаєте, наскільки це складно, зазначив велокросер, інформують “Вікна”.

“А тепер уявіть, що ви — майбутній організатор, який не був присутній та не брав участі в жодному велоівенті. Більш того, ви не знаєте людей, які могли б вам допомогти в цьому. Я, чесно, навіть не намагався б щось організувати, але Роман Псюк — не я. Рома вчинив інакше: він через гугл якоюсь чергою посилань вийшов на мене в соцмережі та спитав про те, як я організовував свій Кубок України в Світловодську. Я чим зміг дистанційно допомогти, тим і допоміг. Але додав, що потрібні люди, які вже брали участь в змаганнях, а краще — організовували змагання”, — додав Антон Пустовіт.

І вже тут до справи взялися професіонали Ірина Лєтікова та Дмитро Соколов, які змогли “закрити” всі тонкощі організації змагань.

“Мар’яні Думенко та всій калуській команді Роми вдалося організувати найкращі дебютні перегони, в яких я брав участь”, — відзначив титулований спортсмен.

Також Антон Пустовіт звернув увагу на круту розмітку, яка була на Домбровському кар’єрі — можна було навігатор залишити на старті. Також було встановлено чимало маршалів, які підказували втомленим перегонами спортсменам куди їхати, де вода, банани, контрольний пункт з технічною допомогою та харчуванням.

“Але ще більше мене вразила місцева громада, яка підтримала змагання не лише залученням до організації, але і участю. Так, була дівчинка Анна на сітібайку 90-х років з щитками, помпою (із шлангочкою) та динамкою (тут привіт всім, хто відхрещується від змагань зламаним велосипедом або недостатнім рівнем обладнання). А ще дідусь 75 років учасник кантрі, як вам? — я таке не часто бачу”, — зазначив чемпіон України.

Також Антон Пустовіт відзначив онлайн відеотрансляцію з кількома локаціями камер та присутність чималої кількості ЗМІ.

Велокросера вразили Кубки змагань, виготовлені Центром науково-технічної творчості учнівської молоді з відстріляних гільз та п’єдестал з ящиків від боєприпасів. Кубки були розфарбовані вручну оригінальним орнаментом, дизайн якого розробила Галина Швид.

“Вишенька на торті — мобільна піцерія від британських волонтерів. Це єдині перегони, після яких не було жору. Єдине, що купив в ресторані опісля — фруктовий чай. Все це завдяки головному ініціатору. Друже, наснаги тобі та натхнення!” — додав Антон Пустовіт.

Титулований велокросер закликав спортсменів: коли з’явиться реєстрація на цей івент на 2024 рік, не зволікати та реєструватись.

Як відомо, на допомогу Українській добровольчій армії на “Домбровському MTB крос-кантрі-2023” вдалося зібрати 50700 гривень.

Більше про перші змагання з крос-кантрі в Калуші — в публікації “Як на Домбровському кар’єрі велокросери збирали на AeroScop для Української добровольчої армії”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни