Штурмовик з Калуша “Грубий” показав свій трофейний кулемет

Військовий родом з Калуша на позивний «Грубий» поділився історією, як з хлопцями зайшли в окопи ворога і забрали бойові трофеї. Серед них був кулемет. 03 Серпня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 653 Грубий каже, що його мотивація знаходиться вдома — це дружина та дитина Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського, інформують “Вікна”

«Два місяці тому ми робили вилазку штурмовою групою на ворожі позиції. Зайшли в окопи ворога, забрали «подарунки», серед яких цей кулемет, і відійшли, — каже «Грубий», боєць 79 батальйону, вказуючи на кулемет. — Операція тривала хвилин 25. Нас було 9 чоловік, вони викликали бронегрупу з двома БТРами проти нас — чули їх переговори по рації. Нам дали наказ відходити», — розповідає штурмовик.

Штурмовик пригадує свій перший бій:

«Це було давно, як тільки ми приїхали. Мені тяжко сказати, які відчуття були в мене тоді. Нам казали стріляти — ми стріляли, воювати ми ще не вміли добре. Зараз я б робив все по-іншому, оскільки маю певні знання та досвід».

«Грубий» з Калуша на війні — з самого початку. Каже, що його мотивація знаходиться вдома на Прикарпатті — це дружина та дитина. Ворога треба зупинити тут, тому що потім буде пізно.

Віднедавна разом з «Грубим» у батальйоні служить і його брат — тепер вони удвох захищають Батьківщину від ворога у складі 102 бригади ТрО.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни