Шовковський тимчасово очолив Динамо – Новини України

Шовковський тимчасово очолив Динамо - Новини України

Олександр Шовковський тимчасово очолить “Динамо”. Про це після матчу з “Шахтарем” оголосив головний тренер клубу Мірча Луческу, повідомив сайт уболівальників dynamo.kiev.ua.

– На завершення хотів би сказати ось ще про що. З цього моменту я йду на лікарняний, мені треба зробити операцію на нозі. Виконувачем обов’язків головного тренера буде Олександр Шовковський. Але я постійно буду з командою, буду контролювати всі процеси, – сказав румунський спеціаліст.

Луческу зазначив, що міг би зробити операцію в іншій країні, але вважає, що йому треба залишатися в Києві, щоб бути поруч з командою. Дебют Шовковського на чолі “Динамо” відбудеться в п’ятницю, 28 квітня. У цей день кияни гратимуть з харківським “Металістом”.

Увечері 22 квітня “Динамо” та “Шахтар” зіграли внічию з рахунком 1:1 у 22-му турі чемпіонату України. На 12-й хвилині матчу забив Тарас Степаненко (“Шахтар”), а на 82-й хвилині – Олександр Андрієвський (“Динамо”). “Динамо” залишилося на четвертому місці у таблиці, різниця між командами продовжує складати 12 очок на користь “Шахтаря”.

З січня Олександр Шовковський обіймає в ФK «Динамо» Київ посаду асистента головного тренера. Для для колишнього воротаря клубу це буде дебютний досвід роботи головним тренером. Раніше він також обіймав посаду асистента очільника збірної України Андрія Шевченка.