Щомісяця збували наркотиків на 10 млн грн: учасників наркокартелю судитимуть на Прикарпатті

Щомісяця збували наркотиків на 10 млн грн: учасників наркокартелю судитимуть на Прикарпатті

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили досудове розслідування щодо чотирьох учасників злочинної групи, яка організувала на Прикарпатті виготовлення та збут наркотиків. Обвинувальний акт направлено до суду.

Наркотичні речовини виготовлялися у підпільних лабораторіях, а розповсюджували по всій території країни, тому числі у прифронтових районах. Для продажу використовували кур’єрів та поштові відправлення. Щомісячний обіг наркотиків складав щонайменше 10 мільйонів гривень, інформує “Галка” з посилання на ДБР.

Тож чотирьох осіб обвинувачують у виробництві та збуті наркотичних засобів (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Також арештовано квартиру одного з фігурантів. Розслідуються інші епізоди протиправної діяльності.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

Як писала “Галка” раніше, у лютому цього року ДБР провело 26 санкціонованих обшуків на території Івано-Франківської області, під час яких було вилучено важкі наркотики та сировину вартістю 5 млн гривень. В одного з фігурантів знайшли ще й георгіївську стрічку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни