Щодня незаконно перетнути кордон намагаються 30-40 українців – Новини України

Щодня незаконно перетнути кордон намагаються 30-40 українців - Новини України

Фото: REUTERS

Прикордонники щодня фіксують 30-40 спроб незаконно перетнути кордон. Також ГПУ щодня відмовляють у пропуску за кордон близько 150 особам, переважно чоловікам призовного віку. Про це на брифінгу сказав речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає державне агентство “Укрінформ”.

– На жаль, продовжуються спроби перетнути кордон незаконним способом. Щодня затримуються десятки порушників. У середньому це 30—40 осіб на пунктах пропуску, коли вони намагаються використати підроблені документи, або поза пунктами пропуску — на так званій зеленій ділянці кордону, коли вони поодинці чи групами намагаються перетнути кордон, — сказав Демченко.

Загалом з 24 лютого поза пунктами пропуску затримали майже сім тисяч порушників, ще 3 300 — на пунктах пропуску. Найчастіше порушники намагаються незаконно перетнути кордон через Румунію та Молдову, а через пункти пропуску військовозобовʼязані найчастіше намагаються виїхати до Угорщини та Польщі.

Правоохоронці також продовжують викривати схеми незаконного переправлення українців через кордон, наразі припинено діяльність понад 80 таких схем.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни