Щоб зберегти життя, ресурсами “Хочу жить” скористалися понад мільйон росіян — ГУР

Інформаційними ресурсами українського державного проєкту “Хочу жить”, який дає можливість для окупантів здатися в полон, скористалися понад 1 мільйон 200 тисяч осіб, більшість із яких — на території РФ. 18 Грудня, 2022, 12:30 Україна Переглядів: 259 Рашисти здаються в полон цілими підрозділами, — зазначив Андрій Юсов. Фото: Укрінформ

Про це розповів представник пресслужби Головного управління розвідки Андрій Юсов в ефірі телемарафону, інформує УП.

“Понад 1 мільйон 200 тисяч людей — це ті люди, які скористалися інформаційними ресурсами проєкту “Хочу жить”. Із них левова частка — це люди, які перебувають на території так званої Російської Федерації.

Це поки що не прямі звернення, але це люди, які вивчають для себе або для своїх рідних можливість зберегти життя в кривавій несправедливій війні окупантів Путіна проти України”.

Юсов повідомив, що щодня на гарячу лінію, в чат-бот та через інші контакти до проєкту звертаються понад 100 осіб.

“Результати є, і вони вагомі, які стосуються і окремих рашистів, які здаються в полон, і цілих підрозділів, і це не лише рядові, але й офіцерський склад. Хоча найбільшу активність проявляють, безумовно, частково мобілізовані. Це люди, які взагалі не розуміють, що їм робити на війні в Україні й для чого вони тут опиняються”, — розповів представник ГУР.

Український державний проєкт “Хочу жить” покликаний допомогти військовим армії РФ безпечно здатися в полон українським Збройним силам.

Для отримання інформації, як здатися в полон, російським військовим або їхнім рідним та близьким слід телефонувати за цілодобовими номерами: +38 066 580 34 98; +38 093 119 29 84.

Росіянам гарантують утримання згідно з нормами Женевських конвенцій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни