Шмигаль зустрінеться з Папою Римським

Шмигаль зустрінеться з Папою Римським

Папа Римський Франциск

Поїздка до Ватикану стане першим візитом українського прем’єра до понтифіка після початку повномасштабного вторгнення Росії до нашої країни.

Папа Римський Франциск зустрінеться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем 27 квітня, напередодні апостольського візиту понтифіка до Угорщини. Про це у понеділок, 24 квітня, повідомляє італійське агентство ANSA.

Поїздка глави українського уряду стане першим його візитом до Ватикану з початку повномасштабної агресії РФ проти України.

“Вперше Франциск опиниться так близько до України, де тривають бої. Війна в Україні та її наслідки стануть однією з ключових тем промов та проповідей Папи Римського у Будапешті”, – йдеться у повідомлені. 

В Угорщині Папа Римський також проведе зустрічі з біженцями, молоддю, членами місцевої церкви і представниками культурного сектора, звернеться до політичної та дипломатичної влади й очолить месу.

Раніше повідомлялося, що Ватикан знову поставив разом українця та росіянина під час Хресного шляху в Колізеї, поєднавши свідчення підлітків із двох країн.

У відповідь МЗС дорікнув Ватикану за прирівнювання України та Росії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни