Шмигаль: За півтора місяці РФ випустила по Україні тисячу ракет і дронів – Новини України

Шмигаль: За півтора місяці РФ випустила по Україні тисячу ракет і дронів  - Новини України

Фото: facebook.com/dshmyhal

Незважаючи на всі свої зусилля, Росія не змогла занурити Україну в блекаут. Ворог розраховував на те, що своїми ракетами повністю відключить світло та тепло, але зазнав невдачі, розповів в ефірі телемарафону прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

– Вісім ракетних ударів, понад тисяча ракет і дронів за півтора місяця не змогли зруйнувати нашу енергосистему, але головне – не змогли зруйнувати стійкість українців, – наголосив Шмигаль, якого цитує «РБК-Україна».

За словами прем’єра,  наразі відбувається відновлення української енергетичної інфраструктури. У цьому Україні допомагають міжнародні партнери, які везуть до країни”масу запчастин”. Також в Україні вже створили паралельну незалежну інфраструктуру виробництва електроенергії через генератори.

– Українці надзвичайно швидко і з дуже високою інтенсивністю адаптуються і мобілізуються, тому нас їм (росіянам – ред.) не зламати, ми точно пройдемо цю зиму, – наголосив Шмигаль.

РФ почала масово атакувати українські енергооб’єкти у жовтні. За цей час ворог наніс Україні вісім таких нападів. Незважаючи на це, напередодні енергетики підключили виведений з ладу енергоблок АЕС. 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни