Шмигаль: Українська енергосистема залишається стабільною, незважаючи на атаки – Новини України

Шмигаль: Українська енергосистема залишається стабільною, незважаючи на атаки - Новини України

Фото: facebook.com/dshmyhal

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що незважаючи на російську ракетну атаку, українська енергосистема залишається стабільною. Він подякував українським силам протиповітряної оборони, бо “це герої і справжній щит нашого неба”. Про це він написав у соцмережі.

– Терористи. Атаки на громадянську інфраструктуру у різних регіонах нашої країни. Пошкоджено житлові будинки, готель, магазин, місце проведення свят. Є загиблі та поранені, – зазначив прем’єр.

Шмигаль заявив, що “росіяни хочуть залякати, залишити нас у темряві на Новий рік, завдати якнайбільшої шкоди громадянській інфраструктурі”. Попри це наша енергосистема залишається стабільною. Усі служби працюють над ліквідацією наслідків атак, зазначив Шмигаль. Прем’єр підкреслив, що РФ та її терористичні війська будуть покарані за кожну ракету.

31 грудня російські окупанти випустили Україною понад 20 крилатих ракет повітряного базування. Силами та засобами ППО знищено 12 крилатих ракет: 6 у межах Київської, 5 Житомирської та 1 Хмельницької областей

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни