Шмигаль: Україна отримала у 2022 році близько 1 трлн гривень допомоги – Новини України

Шмигаль: Україна отримала у 2022 році близько 1 трлн гривень допомоги - Новини України

Фото: t.me/Denys_Smyhal

Протягом 2022 року Україна отримала від міжнародних партнерів близько 1 трлн гривень, із них 410 млрд гривень перерахували США. Про це повідомляє Telegram-канал прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

– Ми вдячні урядам та народам усіх країн, які торік підтримували Україну фінансово. Завдяки цьому ми не затримували ані на день ні пенсії, ні соціальні виплати, ні зарплати вчителям чи лікарям, – заявив Шмигаль.

За словами прем’єра, міжнародна фінансова допомога надходила здебільшого від таких країн та в таких обсягах:

США – 410 млрд гривень; країни ЄС та європейські інституції спільно з Європейським інвестиційним банком – 390 млрд гривень; МВФ – 88 млрд гривень; Канада – 60 млрд гривень; Британія – 35 млрд гривень; Світовий банк – 34 млрд гривень; Японія – 17 млрд гривень.

Раніше прем’єр заявив, що російські окупанти від початку повномасштабної війни завдали Україні збитків на сотні мільярдів доларів. На початок червня, після верифікації із Світовим банком, суму збитків оцінювали у 350 млрд доларів. Однак з огляду на останні атаки на нашу інфраструктуру сьогодні ця сума становить понад 700 млрд доларів, додав він.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни