Шмигаль: У найближчі 100 років примирення та співробітництва України з РФ не буде – Новини України

Шмигаль: У найближчі 100 років примирення та співробітництва України з РФ не буде - Новини України

Фото: t.me/Denys_Smyhal

У найближчі 100 років Україна не погодиться на примирення, а тим більше – співпрацю. Для початку країні-агресору необхідно стати демократичною, демілітаризованою та денуклеаризованою державою. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю німецькому виданню ” Focus “.

– Примирення, співпраця – ні, не в найближчі сто років. Росія має спочатку змінитися, бути демократизованою, демілітаризованою та денуклеаризованою, – заявив Шмигаль.

За його словами, Україна не може піти на компроміс із країною-агресором, оскільки наша країна є суверенною державою із міжнародно визнаними кордонами.

– Єдиний компроміс – повне виведення російських військ з України до кордонів 1991 року. Росіяни мають припинити стріляти, зупинити агресію та залишити нашу територію. Я вважаю, що зміна кордонів була б неприйнятним компромісом і для Європи, – наголосив глава Кабміну.

Як зазначив Шмигаль, будь-які компроміси щодо територіальної цілісності в обмін на наближення до ЄС або будь-які інші пропозиції будуть категорично відкинуті Києвом.

– Україна не бачить жодних компромісів щодо своєї територіальної цілісності. Суспільство цього не допустить. Тисячі наших найкращих людей загинули не для того, щоб ми шукали компроміс із кривавим терористом та агресором, який шантажує весь світ, – нагадав прем’єр-міністр.

Глава Кабміну впевнений, що заморожування конфлікту стане для РФ лише вигідним варіантом, який у результаті призведе до нової війни, але ще більшої. Такий сценарій для української сторони є неприйнятним. Шмигаль наголосив, що зараз світові необхідно роззброїти Росію. Це можна зробити лише за допомогою санкцій, ізоляції РФ, конфіскації російських активів та військової допомоги Україні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни