Шмигаль відклав підписання постанови про відрядження чоловіків — Гетманцев

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відклав підписання постанови про відрядження чоловіків за кордон. 02 Вересня, 2022, 12:30 Україна Переглядів: 315 Ілюстративне фото. Pixabay

Про це повідомив нардеп від “Слуги народу”, голова фінансового комітету ВР Данило Гетманцев , пише “Українська правда”.

“Насправді немає нічого дивного в тому, що прем’єр відклав підписання постанови про т. зв. “єВідрядження”, яке викликало вал критики в суспільстві.

Ініціатори механізму виїзду за кордон військовозобов’язаних запропонували рішення інтуїтивно, без належних розрахунків, що зрозуміло не змогло переконати суспільство у його доцільності”.

Гетманцев додав, що підтримує позицію прем’єра:

“Зрозуміло, що на сьомий місяць війни із відрядженнями треба щось вирішувати. Однак очевидно і те, що настав час приймати виважені та прораховані рішення, замість інтуїтивних”.

Раніше Кабмін прийняв постанову, згідно з якою з 1 вересня чоловіків планували випускати у відрядження за кордон строком на 7 днів при виконанні певних умов.

Повідомлялося, що послуга буде доступна фізичним особам-підприємцям, а також юрособам. У відрядження зможуть відправитись ті, хто подав податкову звітність, сплатив єдиний соціальний внесок і за сім днів до відрядження вніс 200 тис. грн на рахунок Ощадбанку. Також необхідно, щоб середня зарплата в компанії становила не менше 20 тис. грн. При цьому відправити у відрядження підприємство може не більше 10% співробітників.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни