Шестеро педагогів Калуського району успішно пройшли сертифікацію

Впродовж 2023 року очікується проведення сертифікаціїї як в початковій, так і в базовій школі. 09 Грудня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 131 Ілюстроване фото. Педагоги проходили сертифікацію у три етапи.

Цьогоріч 28 вчителів початкової школи Івано-Франківської області, зокрема 6 педагогів Калуського району успішно пройшли сертифікацію у 2022 році.

Сертифіковані  вчителі отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Також успішна сертифікація зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, інформують «Вікна» з посиланням на управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області.

Вивчення результатів самооцінювання власної педагогічної діяльності учасників сертифікації та їхнього практичного досвіду роботи організовує Державна служба якості освіти України.

У 2022 році сертифікація здійснювалась у три етапи: оцінювання фахових знань та умінь учителів за допомогою незалежного тестування, самооцінювання власної педагогічної діяльності здійснювалося в інформаційно-аналітичній системі EvaluEd, вивчення практичного досвіду експертами. Третій етап сертифікації тривав з 12 жовтня до 18 листопада 2022 року.

1 грудня 2022 року рішенням комісії Державної служби якості освіти України визначено, що за результатами вивчення практичного досвіду роботи вчителів пороговий бал становить 122 бали.

Інформація про успішне проходження сертифікації у вигляді графічного зображення сертифіката розміщується в кабінетах учасників сертифікації не пізніше ніж через десять робочих днів з моменту встановлення комісією граничної кількості балів.

Впродовж 2023 року очікується проведення сертифікаціїї як в початковій, так і в базовій школі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни