Ще 40 калушан отримають допомогу на індивідуальне опалення. П’яти заявникам відмовили

8 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Калуської міської ради, на якому розглянули питання про виділення одноразових грошових допомог на індивідуальне опалення.  08 Листопада, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 104 Ілюстроване фото. Правом на допомогу з бюджету вже скористався 961 мешканець міста

За рішенням виконкому допомогу виділили для 40 калушан на загальну суму 262 тис. гривень. П’яти заявникам у допомозі відмовили, інформують “Вікна”.

В цілому кількість звернень за допомогою на опалення зменшилася: у серпні й вересні їх було сотні, на початку жовтня допомогу виділили для 93 калушан, а наприкінці жовтня — для 39.  

Нагадаємо, у Калуші допомоги на індивідуальне опалення виділяють лише мешканцям будинків, щодо яких владою прийнято рішення про відключення від центрального опалення і які досі користувалися такою послугою. Рішення про призначення допомоги приймає спеціально створена комісія, яка розглядає заяви та документи калушан. Розмір допомоги для власників однокімнатної квартири становить 4500 гривень, двокімнатної квартири — 6500 гривень, трикімнатної — 8500 гривень, чотирикімнатної й більше — 10 500 гривень.

Допомоги на індивідуальне опалення у Калуші почали виділяти у 2019 році. Загалом з 2019 року і по серпень 2022 року Калуші виділили допомог на опалення на загальну суму у межах 4 млн гривень.

Наприкінці червня цього року міська рада затвердила  схему оптимізації  теплопостачання від котелень комунального підприємства «Калуська енергетична компанія» за якою опалення від котелень будуть отримували в основному заклади бюджетної сфери та всього 6 з 63-ох багатоквартирних житлових будинків, які централізовано опалювалися від котелень в останньому опалювальному сезоні. 28 липня Калуська міська рада прийняла рішення про відключення від централізованого теплопостачання 57 будинків. Вирішено, що допомогу на індивідуальне опалення зможуть отримувати мешканці цих будинків, які користувалися послугою з централізованого опалення станом на 1 квітня поточного року – це 1399 калушан.  У вересні міська рада також прийняла рішення про відключення від центрального опалення двох будинків, які опалювалися від Калуської ТЕЦ — допомогу мають отримати близько трьох десятків мешканців. Програмою соціального захисту на 2022 рік на виплату допомог для переходу на індивідуальне опалення передбачено 8,5 млн гривень.

Враховуючи останнє рішення, правом на допомогу з бюджету вже скористався 961 мешканець міста. Загалом їм мають виплатити близько 6 млн 312 тис. гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни