Ще 179 безпілотників вирушили на передову від Армії дронів та United24

Безпілотники Mavic 3 допоможуть захисникам і захисницям оперативно виявляти техніку, переміщення окупантів та коригувати артилерію по позиціях ворога. 19 Жовтня, 2022, 18:30 Україна Переглядів: 104 Ці дрони знаходять найбільш замасковані позиції росіян

146 Mavic 3 та 33 Matrice RTK 300 розподілені по всій лінії фронту. «Пташки» вирушили на Херсонський, Донецький, Харківський, Луганський, Запорізький напрямки та в прикордонні області на Півночі країни, пише міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Безпілотники Mavic 3 допоможуть захисникам і захисницям оперативно виявляти техніку, переміщення окупантів та коригувати артилерію по позиціях ворога. Ці дрони знімають відео у форматі 4К, що дає можливість дізнатися, де перебувають окупанти, не натрапити під їхній приціл та зберегти життя.

Ще потужніші дрони Matrice RTK 300 поїхали на гарячі точки. Ці дрони знаходять найбільш замасковані позиції росіян. Далі — робота артилерії. Військові оперативно отримують інформацію про місцеперебування окупантів і знищують ворожі позиції.

“Продовжуємо забезпечувати дронами всі напрямки фронту. Разом із вашою підтримкою зберігаємо життя хлопцям та дівчатам і наближаємо перемогу”, — йдеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни