Що потрібно для замовлення автономерів?

Невід’ємною частиною будь-якого транспортного засобу є номер. Він видається під час реєстрації автомобіля, і є унікальним. Він дозволяє перевірити автомобіль під час зупинки співробітниками поліції. Номерний знак містить інформацію про свого власника, автомобіль та регіон, в якому було здійснено покупку. У сервісному центрі видається 2 знаки, на перед та зад. Але кожен водій може зіткнутися з необхідністю виготовлення номерних знаків в Івано-Франківську.

Це може статися з різних причин. Наприклад, неякісне кріплення, ДТП, погана погода та простий знос. У кожному з цих випадків необхідно провести заміну. Не всі мають час на те, щоб звертатися до сервісного центру, чекати своєї черги і займатися вирішенням цього питання. Набагато простіше звернутися до фахівців, які зможуть зробити процедуру за кілька хвилин. Ви, напевно, подумаєте: “Де можна купити номери на машину, витративши при цьому мінімум часу?”. Відповідь проста: «Можна звернутися до компанії Autonomera».

Чи є співпраця з компанією законною?

Всі водії розуміють, що використання автомобіля та будь-які дії, які з ним проводяться, мають бути законними. Саме з цієї причини деякі сумніваються, чи можна звертатися до приватних компаній, для замовлення номера? Звичайно, це не заборонено, але тільки якщо компанія має всі сертифікати та дозволи на ведення діяльності з виробництва номерів. У роботі повинні використовуватися пластини офіційного формату, а також обов’язковим є нанесення голограми.

Що потрібно для замовлення номера?

Процедура звернення для замовлення проста: вам потрібно надати тех паспорт на автомобіль та свої права водія. Це дозволить переконатися, що автомобіль зареєстрований і належить вам. Якщо ви знаходитесь в іншому місті, потрібно буде надіслати фотографію документів. За відсутності можливості їх надати вам буде відмовлено у виконанні замовлення. Тривалість виготовлення номера мінімальна, після чого він відправляється до одержувача одним із поштових операторів.

Гарантія якості

Номерні знаки можуть втрачати свій колір при використанні, через що виникає потреба в їх заміні. Але уникнути такої проблеми можна, якщо спочатку купити знак, зроблений з якісних матеріалів. Сучасні фарби, що використовуються для номера, не втрачають свого кольору від впливу сонячного випромінювання і служать тривалий час. Якісна пластина дозволить знизити ризик деформації номера. Роблячи свій вибір у компанії Autonomera, ви можете бути впевнені, що все буде виконано професійно.

Як висновок можна говорити про те, що виробництво номерів у приватних компаніях є вигідним, оскільки це займає набагато менше часу і має доступну вартість. При цьому, ви зможете позбавитися необхідності відвідування сервісного центру і тривалого очікування.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни