“Шахтар” достроково став чемпіоном України, здобувши перемогу над “Дніпро-1” – Новини України

"Шахтар" достроково став чемпіоном України, здобувши перемогу над "Дніпро-1" - Новини України

У матчі 29-го туру УПЛ футбольний клуб “Шахтар” здобув перемогу над “Дніпром-1” з рахунком 3:0 на своєму полі. Про це пише “Sportarena”.

На дев’ятій хвилині гри «Шахтар» вийшов уперед завдяки голу Артема Бондаренка. Другий тайм приніс два забиті м’ячі за 4 хвилини гри завдяки Данилу Сікану, який забив гол після виходу віч-на-віч з воротарем, і капітану Тарасу Степаненко, який забив точний удар.

Наприкінці матчу футболісти обох команд брали участь у бійці на футбольному полі, яка призвела до дострокового закінчення гри для кількох гравців. Внаслідок перемоги у цьому матчі «Шахтар» став 14-кратним чемпіоном України в сезоні 2022/23 і завершальний матч зіграє проти «Ворскли», а «Дніпро-1» продовжує боротьбу за друге місце у таблиці у матчі з «Кривбасом» в останньому. турі.