Шахраї ошукали двох мешканок Косівщини на понад 36 000 гривень

Шахраї ошукали двох мешканок Косівщини на понад 36 000 гривеньШахраї ошукали двох мешканок Косівщини на понад 36 000 гривень

Попри постійні застереження поліції, жителі області потрапляють на «гачки» шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час продажу та купівлі онлайн-товарів, а також від телефонних аферистів. Одразу два випадки шахрайств зареєстрували косівські поліціянти за минулу добу.

43-річна мешканка Косова на одному із сайтів створила оголошення про продаж одягу. Невдовзі їй написала невідома особа на мобільний телефон та повідомила, що хоче придбати товар за допомогою «OLX-доставки» та скинула посилання. Жінка зайшла за нього, вписала свої банківські дані і за лічені хвилини з її рахунку зникли понад 20 тисяч гривень.

А до 61-річної жінки, що проживає на Косівщині, зателефонував начебто працівник банку і повідомив, що її розрахункову карту заблоковано. Шахрай запропонував потерпілій відновити карту через мобільний додаток. Довірлива жінка ввела персональні дані та підтвердила операцію, що надійшла в повідомленні від шахрая. Відтак з банківського рахунку жінки зникли понад 16 тисяч гривень.

За фактами шахрайських дій косівські правоохоронці розслідують кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України, інформує “Галка” з посиланням на поліцію області.

Поліціянти Прикарпаття вкотре закликають громадян бути обачними:

– не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані, паролі, що можуть використовуватися для підтвердження платежів:
– не заходьте на невідомі сайти та не переходьте за підозрілими посиланнями, що надсилають незнайомці;
– здійснюйте банківські операції особисто в фінансовій установі;
– не довіряйте невідомим співрозмовникам;
– перевіряйте будь-яку отриману інформацію;

Про будь-який факт чи спробі шахрайства повідомляйте на «102».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни