Сергія Жадана та Христину Соловій заскочили на побаченні

Схоже, чутки про те, що 48-річний письменник Сергій Жадан має роман із 30-річною співачкою Христиною Соловій таки правда. 05 Травня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 1176 Пара пристрасно цілувалася на зйомці кліпу Христини Соловій Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Як стало відомо, ще в квітні Сергій Жадан подав на розлучення зі своєю дружиною Іриною Куніциною після 15 років шлюбу. Пара має 10-річну доньку Марію, пише “ТаблоID”.

Дані з судового реєстру, де саме Сергій зазначений позивачем, розповсюдили у Twitter.

Крім цього, Жадана і Христину Соловій днями разом бачили під час прогулянки. Парочка йшла за ручки. Їх зі спини зняла співачка Артилерія та виклала у сторіс

Нагадаємо, у грудні 2022 року у Соловій вийшов кліп “Юність”, де вона пристрасно цілувалася з Жаданом. У відео Христина та Сергій зіграли історію кохання і показали романтичні та місцями пікантні моменти.

“Це була унікальна нагода опинитися в кадрі з улюбленою співачкою. Мені подобається ця пісня – вона світла й печальна водночас. Під такі пісні люди закохуються й освідчуються. Працювати було легко й цікаво. З Христиною загалом легко й цікаво.

Вийшла чуттєва історія стосунків чоловіка й жінки – стосунків, що долають час і запалюють повітря. Доволі природно вийшло, як на мене. Христина виразна й переконлива. І в кадрі і поза ним. Їй хочеться підспівувати. Тому, думаю, ми ще всіх здивуємо”, — інтригував Жадан.  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни