Сережки-пусети: види, особливості

В чому особливысть сережок-пусетів? Сережки-пусети вже давно стали класичним варіантом, мода на них не зникає. Основний секрет їхньої популярності криється в універсальності: такі прикраси можна поєднати з будь-яким одягом — від спортивного костюма до сукні від кутюр. У цій статті розглянемо особливості сережок-цвяшків, ознайомимося з перевагами та недоліками.

Сережки-пусети: різновиди

Більш звична назва для цих моделей сережок – гвіздки або цвяшки. Вони за формою нагадують квіти, що «стеблем» проходять крізь вухо та закріплюються на ньому «бутоном». Такі сережки здаються неймовірно простими, але мають дуже елегантний та вишуканий вигляд.

На виробах бувають такі види застібки:

  • зажим;
  • гвинт.

Зажим фіксується легко, з одного натиску, але водночас надійно. Це дає змогу без проблем надягати та знімати сережку з вуха.

Гвинтик закручується на нарізний механізм. Сережки з таким кріпленням загубити неможливо.

Найпопулярнішими металами для основи пусетів є:

  • срібло;
  • золото;
  • платина.

Також існує безліч моделей гвіздків із недорогоцінних металів, але такі вироби недовговічні та часто викликають алергічні реакції.

Додатково цвяшки інкрустують дорогоцінними вставками — діамантами,  алмазами, рубінами, смарагдами тощо. Це надає прикрасам неймовірно елегантного вигляду, робить жіночий образ вишуканим.

Елегантні пусети зі срібла

Срібло за елегантністю та якістю не поступається дорожчим матеріалам, тож навіть найвибагливіші жінки з радістю обирають срібні прикраси для себе або залюбки приймають їх у подарунок.

Срібні пусети універсальні: їх можна надягати для вечірніх туалетів та носити щодня.

Беззаперечною перевагою є розмір та вага прикраси. Цвяшки зі срібла можуть носити навіть маленькі дівчатка. Для дитячих прикрас дуже важливі надійна застібка, а також відсутність обтяження, такого як велике каміння чи ланцюжки.

Пусети як окремий вид мистецтва

Інкрустовані коштовним камінням пусети сміливо можна вважати окремим видом мистецтва. Найпопулярнішим є поєднання діамантів та золота. Це водночас розкішно й витончено.

Зеленооким варто придбати сережки зі смарагдами. Це надасть вашому погляду впевненості, а образу — ефектності.

Універсальними є цвяшки з перлинами. Вже не перше десятиліття такі прикраси мають попит серед жіноцтва. « C’est magnifique!»  – так говорять французи, побачивши красуню з перлинами у вухах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни