“Семінари з айкідо такого високого рівня нечасто проходять у нашому місті”, – франківський тренер Василь Татарин (ФОТО)

“Семінари з айкідо такого високого рівня нечасто проходять у нашому місті”, – франківський тренер Василь Татарин (ФОТО)

18 грудня в Івано-Франківську відбувся навчально-атестаційний семінар Айкідо Йосінкан під керівництвом сенсея Володимира Ващишина (6 дан Айкідо Йосінкан, м. Львів) організований Івано-Франківською федерацією Айкідо Йосінкан (ІФФАЙ).

Уже втретє у нашому місці відбувся семінар за участю майстрів айкідо найвищого рівня, адже попередні семінари за участі сенсеїв високого рівня викликали чималий ажіотаж серед шанувальників Айкідо Йосінкан.

“Наші перші семінари проходили ще до війни та карантину, отримали багато схвальних відгуків від вихованців та їх батьків і видалися дійсно надзвичайно захоплюючим та інформативним, – розповідає голова Івано-Франківської федерації Айкідо Йосінкан Василь Татарин. – Учні мали можливість на собі відчути атмосферу Айкідо разом з майстром нашого виду спорту та не лише зрозуміти принципи, а й також вдосконалити форму технік. Учні змогли вдосконалити свої навики та подивитися на класичні техніки під новим кутом, а також вивчити нові техніки.” 

З часу минулого семінару минуло вже три роки. Втім, робота спортсменів над самовдосконаленням не припинялась ні на мить, інформує “Галка”.

“Незважаючи на регулярні вимкнення світла, учні Федерації наполегливо тренуються та вдосконалюють свої вміння та навички, показуючи ворогові, що наш дух і нас не зламати. Тренування відбуваються при освітленні ліхтариками та лампами. Українців точно не зламати, перемога буде за нами!” – говорить Василь Татарин.

За його словами, на семінарі діти вивчали різноманітні техніки, відпрацьовували базові пересування (Khihon Dosa), удосконалювали техніки страховки (Ukemi), а також в ігровій формі мали можливість проявити свої морально-вольові та фізичні якості. Старші учні змогли удосконалити свої навики та подивитися на класичні техніки під новим кутом, а також вивчити нові техніки. 

“Особливістю семінару було те, що учні нашої федерації змогли не тільки отримати нові знання і дізнатися про тонкощі такого бойового мистецтва як Айкідо, але і за підсумками довгих місяців тренувань показати свої вміння та здати іспити на чергові учнівські ступені (кю). Тому як діти, так і дорослі інтенсивно готувалися до цих іспитів та очікували їх з нетерпінням. Це дуже відповідальна для них подія, адже існують суворі вимоги для присвоєння чергових ступенів, а іспити приймав майстер найвищого рівня.” – підсумував Василь Татарин. 

В рамках семінару було проведено атестацію на учнівські та чорні пояси з Айкідо Йосінкан більше 20 учнів Федерації.

Теги: Володимир Ващишин, Василь Татарин

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни