Секретарка гауляйтера Куп’янська майже рік переховувалася в Івано-Франківську

Безробітна жінка знайшла себе під час окупації рідного міста, коли росіяни захопили Куп’янськ та призначили свого “гауляйтера”. Одна з місцевих пішла до нього працювати особистим секретарем. 21 Серпня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 1534 Губін побіг від ЗСУ до росії, а про секретарку забув Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Секретаркою “голови тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району” Максима Губіна вона була, аж поки її “начальник” не втік. Приймала вхідну кореспонденцію на підпис Губіну, виконувала його особисті доручення, повідомив у соцмережі начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції України в Харківській області Сергій Болвінов.

Сам Губін побіг від ЗСУ до росії, переховується там і досі. Його оголосили у розшук.

“А от свою секретарку “гауляйтер” покинув в Україні, за парєбрік із собою не взяв. Тож коли українська армія звільнила Куп’янськ, колаборантка чомусь вирішала сховатися в «тилу ворога» — знайшла собі прихисток в Івано-Франківську та відсиджувалася там майже рік. Там ми її й знайшли — затримали, повідомили про підозру. Тепер вона під слідством, а справа в суді. Працюємо під процесуальним керівництвом прокуратури”, — йдеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни