СБУ вилучила нафтопродукти на 800 млн гривень

СБУ вилучила нафтопродукти на 800 млн гривень

Фото: СБУ СБУ заблокувала можливий нелегальний збут нафтопродуктів

Вирішується питання про арешт вилучених паливно-мастильних матеріалів та їхню подальшу передачу на потреби Сил оборони.

Правоохоронці провели обшуки на логістичних базах та складах компаній Укрнафта та Укртатнафта, за підсумками яких було вилучено нафтопродукти на 800 млн гривень. Про це повідомляє СБУ у понеділок, 6 березня.

Вказано, що заблоковано можливий нелегальний збут цих нафтопродуктів, які з Укрнафти та Укртатнафти незаконно вивів колишній менеджмент цих компаній.

Представники Укртатнафти протягом 2022 року відвантажували пальне на адреси афілійованих компаній без відображення операцій у податковій звітності. Надалі підконтрольні АЗС реалізовували оптові партії нафтопродуктів без сплати акцизного податку, йдеться у повідомленні.

Зараз вирішується питання про арешт вилучених паливно-мастильних матеріалів та їхню подальшу передачу на потреби Сил оборони.

Нагадаємо, на початку лютого СБУ та БЕБ проводили обшуки у будинку олігарха Ігоря Коломойського у справі про махінації в Укрнафті та Укртатнафті.

Пізніше стало відомо, що викрито схеми присвоєння 40 млрд гривень колишніми власниками та менеджментом Укрнафти та Укртатнафти. Було повідомлено про підозру головному бухгалтеру та колишньому директору Укртатнафти, який уже перебуває під вартою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни