СБУ викрила двох прикарпатців, які за $3500 допомагали тікати від армії (ФОТО)

СБУ викрила двох прикарпатців, які за $3500 допомагали тікати від армії (ФОТО)СБУ викрила двох прикарпатців, які за $3500 допомагали тікати від армії (ФОТО)

Служба безпеки блокувала черговий канал виїзду військовозобов’язаних за кордон та затримала його організаторів.

Фігуранти – двоє мешканців Івано-Франківської області. Вони виготовляли для «клієнтів» фіктивні документи водіїв транспортного підприємства з Волині, що має ліцензію на міжнародні пасажирські перевезення. На підставі фальшивок дані призовників вносили до державної системи «Шлях». З одного «замовника» організатори брали 3,5 тисячі доларів, повідомляють “Галку” в СБУ.

За ці кошти «ухилянти» отримували пакет необхідних документів та інструктаж щодо поводження на кордоні. Надалі вони безперешкодно виїжджали до європейських країн як нібито водії.

Правоохоронці затримали двох організаторів оборудки в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у них:

  • близько 30 тисяч доларів, ймовірно, отриманих від злочинної діяльності;
  • 5 транспортних засобів, на яких незаконно перевозили військовозобов’язаних;
  • документацію, яка ставала підставою для незаконного перетину державного кордону.

Затриманим повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу – незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

За цей злочин законом передбачено позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни