СБУ розслідує ракетні удари на Прикарпатті по цивільних об’єктах

СБУ розпочала розслідування через обстріл російськими силами цивільних об’єктів на Івано-Франківщині. 30 Грудня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 330 Жодних військових чи інших оборонних об’єктів на місцях влучання не було

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування за статтею «порушення законів та звичаїв війни» за фактом обстрілу цивільних об’єктів в Івано-Франківській області.

29 грудня країна-терорист влучила у приватний житловий будинок в Івано-Франківському районі, а також завдала удару по об’єктах критичної інфраструктури, інформує Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Під час виїзду на місце слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області провели невідкладні слідчі дії. Встановлено, що унаслідок влучання російських ракет постраждала одна особа, зазнало руйнувань житло, а також пошкоджено інфраструктурний об’єкт.

Жодних військових чи інших оборонних об’єктів на місцях влучання не було. Тож такий обстріл є порушенням міжнародного гуманітарного права, яке забороняє обирати мирні об’єкти як цілі для ударів.

Досудове розслідування проводиться за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

Як повідомляли “Вікна”, в будинку на Франківщині, куди влучила ракета, перебували жінка з 3-річною донькою. На щастя, ніхто не постраждав.

Також 29 грудня внаслідок ракетного обстрілу на Прикарпатті поранений осколками працівник енергетичного об’єкта.

Виникла пожежа загальною площею 50 кв. метрів. Станом на 11.25 пожежу локалізовано, а згодом — і ліквідовано. Всього до гасіння пожежі було залучено 32 людей та 8 одиниць техніки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни