СБУ: РФ далека від реальності про вибух мосту до Криму

СБУ: РФ далека від реальності про вибух мосту до Криму

Фото: СБУ В.о. голови СБУ Василь Малюк

У розслідуванні вибуху на Кримському мосту російське слідство демонструє непрофесіоналізм, каже Малюк.

Російське слідство далеке від реальності у розслідуванні вибуху на Кримському мості, заявив в.о. голови СБУ Василь Малюк в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, опублікованому в четвер, 27 жовтня.

“Я про те псевдослідство, яке вони ведуть щодо інциденту на Кримському мосту. У своєму “розслідуванні” вони дійшли того, що до підриву мосту нібито причетний мій колега із силового блоку Кирило Буданов та ГУР МО загалом. Я запевняю вас, що це не так. І ми розуміємо, що росіяни взагалі далекі від реальності”, – сказав він.

Малюк прокоментував вибухи на тимчасово окупованих територіях загалом.

“На тимчасово окупованих територіях то тут, то там щось вибухає. Хтось п’є неякісну каву, хтось неякісним пальним заправляється. Зрозуміло, що відбуваються деякі процеси. А на Кримському мості, напевно, не тим пальним заправився якийсь вантажний автомобіль, і мають те, що мають”, – сказав глава СБУ.

Він додав, що поки не може повідомити, як відбуваються подібні інциденти і хто за цим стоїть, оскільки це може наразити на небезпеку небайдужих патріотів. “Всьому свій час – після перемоги докладно поговоримо”, – сказав Малюк.

Нагадаємо, вранці 8 жовтня на залізничній гілці Кримського мосту спалахнула сильна пожежа. Частина мосту впала.

Пізніше у РФ заявили, що за вибухом на Кримському мосту стоїть голова ГУР Кирило Буданов. Усього ФСБ нібито встановила 12 співучасників “теракту”, а вісьмох – затримала.

У ГУР назвали “нісенітницею” звинувачення ФСБ в організації вибуху на Кримському мосту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни